Корзина
6 отзывов
Контакты
ПП Чікуров
+380504346760
+380673277900
Чікуров Дмитро Миколайович
УкраинаИвано-Франковская областьИвано-ФранковскНезалежності
+380504346760
+380504346760
+380504346760
Карта

Свердла по дереву перові, спіральні ,циліндрічні

СВЕРДЛА ПО ДЕРЕВУ З ЦИЛІНДРИЧНИМ ХВОСТОВИКОМ

Свердла по дереву з циліндричним хвостовиком

Свердла по дереву виготовлені з високовуглецевої сталі з антикорозійним покриттям. Спеціально заточений накінечник свердла забезпечує точне свердлення в деревині та не дозволяє свердлу зміститися вбік. Свердло оснащено циліндричним хвостовиком для кріплення в патроні перфоратора. Упаковано в прозору тубу з червоними ковпачками.

СВЕРДЛА ПО ДЕРЕВУ ПЕРОВІ З ШЕСТИГРАННИМ ХВОСТОВИКОМ

Свердла по дереву перові з шестигранним хвостовиком

Різьблена верхівка вістрі та дві ріжучі кромки загострено для свердління отворів визначеного розміру. Шестигранний хвостовик підходить для закріплення в свердлильному патроні та для кріплення в інструменті. Для свердління отворів у м'якій деревині, деревині середньої твердості, а також легких будівельних матеріалів, наприклад, гіпсокартон. Упаковано в герметичний скін-кард (картонна підложка в поліетиленовій плівці

СВЕРДЛА ПО ДЕРЕВУ СПІРАЛЬНІ З ШЕСТИГРАННИМ ХВОСТОВИКОМ

Свердла по дереву спіральні з шестигранним хвостовиком

Спіральні (або гвинтові) свердла по дереву виготовлені з високовуглецевої сталі. Дозволяють свердлити глибокі отвори у дереві, точно витримуючи необхідний діаметр отвору. Накінечник свердла має вигляд само різа, який врізається в деревину та ніби тягне свердло за собою. Подібна конструкція ефективна під час використання малопотужних електричних та навіть ручних дрилів. Одиночне ріжуче лезо дозволяє отримати більш гладкі отвори, а шестигранний хвостовик свердла надійно фіксується в патроні дриля та не дозволяє свердлу провертатися. Пакується в прозору тубу, що закручується.